Comandă pizza la domiciliu

Alegeti produse din meniul nostru

Casier / Casieră

Trenta Pizza angajează Casier cu experiență în domeniul vânzărilor directe pentru preluarea comenzilor în magazinele cu vânzare pizza la pachet.

Descrierea postului

Căutăm o persoană interesată de postul de Casier pentru magazinele Trenta Pizza cu vânzare pizza la pachet. Persoană trebuie să fie motivată de perspectiva acestui post, sociabilă, responsabilă, serioasă,punctuală și dornică de a lucra într-o echipa tânăra.

Principalele responsabilități ale postului: preluarea comenzilor, introducerea corectă în calculator a produselor dorite de client, cunoașterea meniului și a ofertelor, vânzarea sugestivă. Pentru acest post nu este obligatorie experiență într-o poziție similară dar constituie avantaj.

Cerințe

  • experiență în activități comerciale vânzări, încasări/plăti și suport clienți;
  • cunoștințe avansate în lucru cu casa de marcat;
  • bune abilități de organizare a timpului de lucru;
  • spirit de echipă și de inițiativă - orientat spre rezultate;
  • comunicativ, flexibil, dinamic;

Oferta

  • salariul motivant;
  • bonuri de masă;
  • contract de muncă full time;
  • posibilități reale de avansare în carieră;

Dorești să ne cunoști și să aflii mai multe informații?

Așteptăm CV-ul dumneavoastră pe email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne puteți contacta pentru stabilirea unui interviu la numărul 0751.309.890, de luni până vineri, între 09:00-17:00.

casier pizza