Comandă pizza la domiciliu

Alegeti produse din meniul nostru

Preparatori pizza

preparator pizza

Trenta Pizza angajează personal bucătărie pentru prepararea pizzelor din meniu care să fie motivat de perspectiva de a lucra într-o companie de renume în domeniul livrării de pizza în București.

Candidatul ideal

Pentru noi, este important să îți dorești să te alături echipei Trenta Pizza pentru a prepară cele mai bune pizza din București. Dacă îți place să lucrezi în bucătărie, ne dorim oameni de echipa, rapizi, și cărora le place să își ajute colegii. Pentru aceast post experiență nu este necesară.

Activitatea începe cu un instructaj inițial, apoi este urmată de o perioada de pregătire la locul de muncă care îl va ajută pe noul angajat să se integreze și să cunoască toate operațiunile necesare.

Cele 13 puncte de producție și livrare pizza se află în toate sectoarele din București. Se poate aplică la acest post și în funcție de domiciliul candidatului.

Descrierea postului.  Amintim câteva responsabilități ale postului:

  • pregătirea comenzilor de pizza în conformitate cu standardele în vigoare;
  • așezarea ingredientelor pe pizza conform rețetarului;
  • asigurarea curățeniei la locul de muncă;
  • păstrarea în bune condiții ustensilele și aparatură din dotare;
  • respectarea normele de igienă și securitate în muncă.
  • Mai multe detalii despre această poziție se oferă în cadrul unui interviu.

Oferta

  • salariu atractiv și motivant;
  • bonuri de masă;
  • transportul asigurat la terminarea programului;
  • asigurăm training/pregătire la locul de muncă;
  • contract de muncă cu 8 ore perioada nedeterminată;
  • asigurăm echipament gratuit.

Dorești să ne cunoști și să aflii mai multe informații?

Așteptăm CV-ul tău pe email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne poți contacta pentru stabilirea unui interviu lanumarul 0751.309.890, de luni până vineri, între 09:00-17:00.