Comandă pizza la domiciliu

Alegeti produse din meniul nostru

Șef Tură

Trenta Pizza angajează persoană cu experiență în activități comerciale sau Horeca pentru gestionarea activității de producție și livrare.

Candidatul ideal

  • ambiție și dinamism;
  • atitudine orientată către client;
  • bune abilități de organizare, spirit de echipa;
  • comportament proactiv și atenție la detalii;
  • prezența plăcută, atenție distributivă, rapiditate și consecvență;
  • punctualitate, bună comunicare și comportament adecvat ;
  • abilitatea de a înțelege și a aplică instrucțiunile primite în mod verbal sau scris de la superiorul direct;
  • cunoștințe operare PC, casă de marcat și POS;
  • experiență în coordonarea unei echipe;
  • experiență în activități comerciale (vânzări, încasări/plăti), șef sala , HoReCa, și customer service;
  • persoană ordonată, exigență cu regulile de igienă și curățenie;
  • bune abilități de organizare a timpului de lucru;
  • spirit de echipa și de inițiativa - orientat spre rezultate;
  • comunicativ, flexibil, dinamic;

Descrierea jobului

  • instruirea echipei în vederea îndeplinirii obiectivelor companiei;
  • coordonarea, dezvoltarea și motivarea echipei în cadrul punctului de lucru;
  • monitorizarea și evaluarea săptămânală a performanțelor înregistrate în scopul identificării dificultăților și soluționării eficiente a acestora;
  • răspundere pentru respectarea standardelor de calitate a preparatelor realizate și respectarea termenelor de execuție a acestora;
  • flexibilitate, foarte bune abilități de comunicare;
  • efectuare de stoc-control;
  • cunoștințe de gestiune primară;

Trebuie să cunoască bine Bucureștiul sau sectorul unde își desfășoară activitatea

Beneficii

  • Salariul motivant în acord cu volumul și calitatea muncii depuse;
  • Contract de muncă full time;
  • Condiții foarte bune de lucru;
  • Oportunitatea de dezvoltare profesională;

Dorești să ne cunoști și să aflii mai multe informații?

Așteptăm CV-ul dumneavoastră pe email sergiu.cojocariu@trentapizza.ro sau ne puteți contacta pentru stabilirea unui interviu la numărul 0751.309.890, de luni până vineri, între 09:00-17:00.